top of page

Hakkımızda

2022 yılında Av. Buse ÜLKER ve Av. Cankat Eren KARAHAN tarafından İstanbul'da kurulan Ülker&Karahan Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası düzeyde danışanlarına profesyonel hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Başta Ceza Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku olmak üzere hukukun bütün alanlarında uzman kadrosuyla profesyonel hizmet vermektedir. 

Hukuk büromuz geleneksel ve modern hukukun sentezini yaparak 21.yüzyılda hukukun gerekliliklerini karşılayan, insan haklarını temel alan ve adalete erişimin herkes için mümkün olması gerektiğine inanan bir misyonu ve vizyonu temel almaktadır.

Adsız.png

Faaliyet Alanlarımız

Mesleğine bağlı avukatlardan oluşan ekibimiz, davanızın ne kadar önemli olduğunu biliyor. Ülker&Karahan Hukuk, birbirinden farklı faaliyet alanlarındaki deneyimiyle hukuki sorunlarınızı özen ve profesyonellik çerçevesinde ele alıyor. Hemen bize ulaşın.

Aile Hukuku

Oldukça hassas ve yıpratıcı olan bu alanda danışanlarımızı sadece müvekkil değil, bir birey ve bir yaşam olarak da değerlendirerek en yüksek menfaati gözetiyoruz. 

İş Hukuku

İş Hukuku konusundaki çeşitli davalarda danışmanlık sunan Ülker&Karahan Hukuk, profesyonel sahada yaşanabilecek her türlü soruna en uzlaşmacı yanıtı sunar. Size nasıl yardım edebileceğimizi görmek için hemen bizi arayın.

Ceza Hukuku

Ülker&Karahan Hukuk bünyesinde müvekkillerimizin Ceza Hukuku konulu sorularına yanıt vermeye hazırız. Her türde ve büyüklükte müvekkile yardımcı olacak hukuki deneyimlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Hemen bizi arayın.

Avukatlarımızdan Av. Buse ÜLKER, 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. tüm eğitim öğretim hayatını İzmir’de tamamlamıştır. Lisans eğitimini Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan avukatımız mezun olmasının akabinde İstanbul’a gelerek mesleki faaliyetlerine başlamıştır. Meslek hayatının bir bölümünü birebir savcılık ve mahkemeler nezdinde geçiren avukatımız daha sonra şirketler hukuku ve ticaret hukuku gibi alanlarda da faaliyetlerine başlamıştır. Hali hazırda Tüketici hukuku, Ticaret hukuku, Marka ve Patent hukuku gibi alanlardan Aile hukuku, Miras hukuku ve Ceza hukukuna uzanan geniş bir perspektifte profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir. 2022 yılı Ekim ayından günümüze Ülker&Karahan Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmalarına devam etmekte olan avukatımız, profesyonel yabancı dil yetkinliğiyle hem ulusal hem de uluslararası düzeyde danışan ve müvekkillerimize profesyonel hizmet sunmaktadır.

Av. Buse ÜLKER

david-whipple-mU-wz7JlJMc-unsplash_Ravid.jpg

Av.  Cankat Eren KARAHAN

Avukatlarımızdan Av. Cankat Eren KARAHAN 1998 senesinde Erzurum’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tam burslu olarak mezun olmuştur. Öğrenim hayatı boyunca özellikle kadın ve çocuk hakları alanında çalışmalar yapmış; insan haklarının üstünlüğünü ve her koşulda korunmasını kendisine düstur edinmiştir. Üniversitesinden onur öğrencisi sıfatıyla mezun olan avukatımız, meslek hayatının başlangıcından itibaren Şirketler hukuku, Ticaret hukuku, İcra ve İflas hukukundan Ceza hukuku, Miras hukuku ve Aile hukukuna uzanan geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmüştür. Hem akademik hem pratik alanda faaliyetlerini sürdüren avukatımız, 2022 yılının Ekim ayından günümüze Ülker&Karahan Hukuk Bürosu’nda çalışmakta; profesyonel İngilizce yetkinliği sayesinde hem ulusal hem de uluslararası düzeyde danışan ve müvekkillerimize profesyonel hizmet vermektedir.

bottom of page